Spółki zagraniczne

Spółka zarejestrowana na Cyprze stanowi idealne rozwiązanie dla prowadzenia przedsiębiorstwa na terenie Unii Europejskiej, jak również w innych częściach świata.


Cypr jest pełnoprawnym członkiem UE i pobiera od miejscowych spółek najniższy podatek w UE, w wysokości 10%. Prowadzenie biznesu na rynku cypryjskim oparte jest głównie na zaufaniu. Jako lider na rynku oraz firma z wieloletnim doświadczeniem dbamy o to, by nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie. Dlatego też działamy i współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi oraz rzetelnymi partnerami.

Wymagania dotyczące struktury spółki:Akcjonariusze: Spółka Cypryjska musi posiadać minimum jednego akcjonariusza (osoba fizyczna lub prawna). Oferujemy możliwość skorzystania z usługi udziałowców nominowanych, co umożliwia zachowanie anonimowości beneficjentowi.


Dyrektorzy: Struktura spółki wymaga minimum jednego dyrektora. Może nim być osoba fizyczna – rezydent cypryjski, osoba prawna lub rezydent innego państwa. Oferujemy skorzystanie z usług dyrektorów nominowanych – rezydentów cypryjskich. Posiadanie dyrektora nominowanego, będącego rezydentem cypryjskim to warunek konieczny do skorzystania z niskiego podatku cypryjskiego.


Sekretarz: Sekretarzem Spółki może być osoba fizyczna lub osoba prawna. Oferujemy usługę sekretarza dla każdej spółki.


Siedziba: Spółka musi posiadać oficjalny adres, tj. adres rejestrowy na Cyprze.


W przypadku, gdy większa część dyrektorów spółki nie jest rezydentami Cypru, spółka ta nie płaci podatku dochodowego na Cyprze. Jednocześnie, nie ma możliwości otrzymania Certificate of Tax Residence. Dlatego też, korzystną opcją dla klientów jest wprowadzenie miejscowego dyrektora.


Oferujemy założenie spółki lub kupno gotowej spółki (bez potrzeby wizyty na Cyprze) w cenie 4399 Euro/netto. Cena zawiera:

  • założenie/kupno

  • siedziba

  • miejscowy sekretarz

  • dyrektor nominowany

  • pieczęć

  • koszty kuriera


Koszty całkowite w następnych latach to 1599 Euro/netto.


Czas założenia/zmian w gotowej spółce to około 5 dni roboczych.


To może Cię również zainteresować:
Ile trwa zakup Gotowej Spółki?
Jakie są dodatkowe koszty przy zakupie Gotowej Spółki?
Ile trwa rejestracja Spółki?
Rejestracja spółek