START W KATOWICACH
Pakiet ADRES za 549 zł na pierwszy rok w mBiuro

Masz pytania odnośnie promocji?

Skontaktuj się z naszą Asystentką:

Tel. +48 602 395 495

email: katowice@mbiuro.pl

WIADOMOŚĆ:

ADRES E-MAIL:

NUMER TELEFONU:

„Nie zwlekaj z realizacją dobrego pomysłu. Może się zdarzyć, że ktoś inny też na niego wpadnie. Wygrywa ten, kto pierwszy zacznie działać.”H. Jackson Brown Jr.
Masz pomysł na firmę i chcesz wyprzedzić innych?
Potrzebujesz biura, rejestracji, księgowego i odpowiedzi na szereg pytań związanych z formalnościami?

W MBIURO KATOWICE MAMY WSZYSTKO

  • Adres do rejestracji firmy w centrum Katowic przy ul. Sobieskiego 11
  • Adres do korespondencji
  • Powiadomienia e-mail o zdarzeniu
  • Obsługa korespondencji przychodzącej
  • Dostęp do internetowej platformy Klienta

mBiuro Katowice

Adres:

ul. Sobieskiego 11 lok. E6
40-082 Katowice
tel.: +48 32 700 37 20
fax: +48 32 700 36 48
tel. kom.: +48 602 395 495
e-mail: katowice@mbiuro.pl
Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

MBIURO KATOWICE

Oddział wirtualnego biura – mBiuro Katowice usytuowane jest w ścisłym centrum Katowic przy ulicach Sobieskiego i Gliwickiej. Budynek, w którym się znajdujemy dysponuje nowoczesną przestrzenią biurową, zagospodarowaną na powierzchni starej drukarni w pełni przystosowanej dla osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada również całodobowa ochronę oraz strzeżony płatny parking przed samym budynkiem. Nasze biuro składa się z trzech pomieszczeń: recepcja, sala konferencyjna oraz gabinet pracowników.

OPIS

Katowice należą do grona największych w Polsce ośrodków miejsko-przemysłowych. Miasto prowadzi obecnie program rewitalizacji i przebudowy centrum. W sąsiedztwie naszej katowickiej siedziby wirtualnego biura znajdziemy wszystkim znany słynny „Spodek katowicki”, będący wielką dumą Śląska, w którym odbywają się bardzo często różne wydarzenia muzyczne, sportowe czy też cykliczne. W pobliżu naszego wirtualnego biura (ok. 5 min piechotą) znajduje się dworzec PKP. Niedawno została otwarta nad samym dworcem ogromna, czteropoziomowa galeria handlowa: „Galeria Katowicka”- jej konstrukcja robi wrażenie. W Katowicach powstało również Centrum Biznesu (http://www.nkcb.pl) – co świadczy i prężnym rozwoju tego miasta.

USŁUGI

mBiuro Katowice oferuje nie tylko prestiżowy adres do rejestracji firmy. W naszej ofercie posiadamy usługi prawne i księgowe. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorców. Świadczymy usługi z zakresu rejestracji spółek oraz zgłaszania wszelkich zmian do Sądów rejestrowych. Dla klientów, którym zależy na natychmiastowym działaniu oferujemy sprzedaż gotowych spółek – z czystą historią i wszelkimi numerami rejestrowymi. Na miejscu prowadzimy również obsługę księgową każdego rodzaju działalności. Szeroki wachlarz możliwości sieci mBiuro zawiera ponadto skanowanie korespondencji, obsługę telefoniczną czy też obsługę faxu, co pozwala na zminimalizowanie nakładu pracy i kosztów klientów. W każdym momencie istnieje możliwość wizyty w oddziale (godziny pracy 8:00-16:00) i dopasowania indywidualnej oferty, zarówno na usługi biurowe jak i pozostałą działalność.

W POBLIŻU

Dzieląc się naszym doświadczeniem z Państwem, na szybki, smaczny obiad polecamy restaurację „Patio”, usytuowaną w sercu Katowic. Klimat, płynący ze swojskiego wystroju oraz tradycyjna kuchnia czynią to miejsce ciepłym i przytulnym. Przepyszną kawą częstuje Coffee Synergia Dobre Miejsce – znajdująca się vis a vis biura.

Warto również wspomnieć, iż w okolicy wirtualnego biura znajdą Państwo wiele oddziałów banków, oraz bankomatów (bankomat ING ul. Sokolska 34, Bankomat BPH ul. Mickiewicza 4, bankomat PKO ul. Pocztowa 5.

ADRESY URZĘDÓW

Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Lompy 14
40-040 Katowice
Telefon: (32) 604 79 87
http://www.katowice-wschod.sr.gov.pl

Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 17
40-063 Katowice
Telefon: (32) 359 72 00
http://www.zus.pl

Urząd Statystyczny w Katowicach
ul. Młyńska 4
40-098 Katowice
Telefon: (32) 779 12 00
http://katowice.stat.gov.pl

LINKI:

Google maps: Google Maps

Prezentacja mBiuro Katowice: mBiuro Katowice


Twitter: https://twitter.com/mBiuro

To może Cię również zainteresować:
Skrytka pocztowa
Pakiet Standard
mAsystentka
Promocje