W PAKIECIE TANIEJ
Prowadzisz lub planujesz założyć więcej niż jedną spółkę?

Masz pytania odnośnie promocji?

Skontaktuj się z naszą Asystentką:

Tel. +48 664 128 028

email: domaniewska@mbiuro.pl

WIADOMOŚĆ:

ADRES E-MAIL:

NUMER TELEFONU:

W PAKIECIE TANIEJ

Jesteś przedsiębiorcą?
Prowadzisz lub planujesz założyć więcej niż jedną spółkę?
Postaw na wsparcie wykwalifikowanego zespołu, zyskaj więcej wolnego czasu i oszczędzaj pieniądze
ZAREJESTRUJ 2 LUB WIĘCEJ SPÓŁKI W MBIURO WARSZAWA DOMANIEWSKA A ZYSKASZ:

PAKIET ADRES 46 ZŁ/MIESIĘCZNIE DLA KAŻDEJ SPÓŁKI
PAKIET ADRES+SKANY 62 ZŁ/MIESIĘCZNIE* DLA KAŻDEJ SPÓŁKI

ZAPEWNIAMY PRESTIŻOWY ADRES FIRMY, ODBIÓR KORESPODENCJI PRZYCHODZĄCEJ ORAZ JEJ SKANOWANIE**
* podane ceny są cenami netto, które obowiązują przy umowie rocznej, opłaconej w całości z góry
** skanowanie zapewnione w przypadku pakietu ADRES+SKANY

mBiuro Warszawa III

Adres:

ul. Domaniewska 37 lok. 2 . 43
02-672 Warszawa
tel.: +48 22 300 11 20
fax: +48 22 295 13 10
tel. kom.: +48 664 128 028
e-mail: domaniewska@mbiuro.pl
Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

MBIURO WARSZAWA DOMANIEWSKA

Oddział wirtualnego biura mBiuro Warszawa znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku Zepter Business Center, zlokalizowanego w biznesowym centrum Mokotowa, który wyróżnia się wśród pozostałych biurowców Warszawy. Projekt Zepter Business Center powstał w pracowni firmy ZINOSCO na Cyprze, przy współpracy polskich architektów z firmy GADER. Autorami projektu są architekci Zbigniew Garbowski i Zoran Simić. Biurowiec składa się z dwóch części, połączonych w jedną bryłę, natomiast główna część biurowca nawiązuje do logo firmy i ma kształt litery „Z”. Ze względu na swój specyficzny kształt obiekt doczekał się wielu nazw, m.in. „statek” i „czajnik”. Obiekt dysponuje powierzchnią biurową o standardzie klasy A, a przestań biurowca utrzymana jest w tonie klasycznej, wysmakowanej elegancji. Bezpośrednio przy budynku jest 164 miejsc parkingowych, poza budynkiem 200 miejsc. Budynek zachwyca nie tylko z zewnątrz, ale również wnętrze tego obiektu wzbudza podziw bogactwem i elegancją. Zapraszamy na spacer po Zepter Business Center, po wnętrzu, które zaczaruje najbardziej wymagającego szefa!

Wirtualne biuro mBiuro Warszawa – Oddział Domaniewska, poszerzył swoją ofertę o nową salę konferencyjną. W związku z czym zapewniamy możliwość organizacji spotkań, szkoleń, warsztatów oraz konferencji w biznesowym centrum Mokotowa w prestiżowym biurowcu Zepter Business Center. Sala, mieszcząca 10 osób, utrzymana jest w nowoczesnym stylu gabinetowym o podwyższonym standardzie. Sala znajduję się obok biura jednak ma oddzielne wejście, co daje naszym Klientom maksimum komfortu oraz prywatności. Sala posiada wszelkie udogodnienia jakimi cechują się sale konferencyjne o wysokim standardzie. Wyposażona jest w klimatyzację (do samodzielnej regulacji przez Klienta) oraz posiada dostęp do światła dziennego. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy profesjonalny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji i szkoleń.

Wyposażenie (bez dodatkowych opłat) sali spotkań obejmuje:

  • projektor multimedialny,

  • ekran,

  • flipchart z wyposażeniem,

  • sieć bezprzewodową,

  • serwis kawowy oraz napoje.

LOKALIZACJA

Lokalizacja warszawskiego oddziału wirtualnego biura na Mokotowie to ogromny plus. W pobliżu budynku Zepter Business Center, oprócz siedzib wielu polskich i zagranicznych firm, znajduje się wiele oddziałów różnych banków, bankomatów, jak również Galeria Mokotów (ul. Wołoska 12), placówki LUX MED (ul. Postępu 21C oraz ul. Wołoska 7) oraz Urząd Pocztowy (ul. Domaniewska 41). Również najważniejsze urzędy i instytucje są usytuowane w pobliżu naszego oddziału: Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów (ul. Postępu 16A- ok. 900 m), Urząd Statystyczny (ul. 1 Sierpnia 21 – ok. 4 km), Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział KRS (ul. Czerniakowska 100 – ok. 7 km), ZUS III Oddział w Warszawie (ul. Czerniakowska 16 – ok. 7 km).

Ok. 300 m od budynku Zepter Business Center znajduje się przystanek autobusowy,z którego kursują autobusy linii 136, 138, 218 oraz przystanek tramwajowy, z którego kursują tramwaje linii 17, 18, 31, 37. Natomiast z przystanku oddalonego o ok. 500 m kursują autobusy linii 165, 189, 317, 365, 401, 504. Korzystając z komunikacji miejskiej, od budynku Zepter Business Center można bez problemu dotrzeć do centrum, a także na lotnisko Warszawa Okęcie.

Na spotkania z Klientami, lunche biznesowe czy też eventy firmowe najbardziej godna polecenia jest, znajdująca się nieopodal, restauracja The Harvest. W eleganckim, stonowanym wnętrzu klasyka spotyka się z nowoczesnymi trendami kulinarnymi. W restauracji tej znajduję się również elegancki, zamknięty Private Dining Room, w którym spotkania biznesowe odbywają się w komfortowej oraz dyskretnej atmosferze. Natomiast na spotkanie biznesowe przy kawie polecamy kawiarnię CoffeeHeaven oraz kawiarnię Starbucks Horizon.

ADRESY URZĘDÓW

Urząd Skarbowy Warszawa – Mokotów
ul. Postępu 16A
02-676 Warszawa
Telefon: (22) 502 00 00
http://www.is.waw.pl/

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Czerniakowska 100
00-454 Warszawa
Telefon: (22) 440 06 91
http://www.warszawa.so.gov.pl/

ZUS III Oddział w Warszawie
ul. Czerniakowska 16
00-701 Warszawa
Telefon: (22) 623 30 00
http://www.zus.pl/bip/

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21
02-134 Warszawa
Telefon: (22) 464 20 00
http://www.stat.gov.pl/

LINKI:

Google maps: Google Maps
Mcoworking: mCoworking
Wirtualne Biuro: http://www.wirtualnebiurowarszawa.eu/
Twitter: https://twitter.com/mBiuro

To może Cię również zainteresować:
Skrytka pocztowa
Pakiet Standard
mAsystentka
Promocje