ZYSKAJ JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE
Chcesz zaoszczędzić pieniądze i zyskać prestiżowy adres dla firmy?

Masz pytania odnośnie promocji?

Skontaktuj się z naszą Asystentką:

Tel. +48 575370560

email: mlynarska@mbiuro.pl

WIADOMOŚĆ:

ADRES E-MAIL:

NUMER TELEFONU:

ZYSKAJ JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE

Prowadzisz własny biznes, ale potrzebujesz zmian?
Chcesz zaoszczędzić pieniądze i zyskać prestiżowy adres dla firmy?
Postaw na praktyczne rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia w usługach outsourcingowych.
ZAPEWNIAMY ATRAKCYJNY ADRES DLA TWOJEJ FIRMY W CENTRUM WARSZAWSKIEJ WOLI ORAZ OBSŁUGĘ KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ RAZEM Z JEJ SKANOWANIEM

mBiuro Warszawa – Wola

Adres:
ul. Młynarska 42 lok. 115, 01-171 Warszawa
kom. +48 575370560
tel. +48 222951101
e-mail: mlynarska@mbiuro.pl
Godziny otwarcia : 8.00 – 16.00

mBiuro Warszawa Wola mieści się w pięknej dzielnicy na Warszawskiej Woli. Biuro ulokowane jest w nowym, prestiżowym biurowcu. Warszawska Wola niegdyś wchodząca w skład warszawskiego centrum, dziś jest idealnym miejscem na rozwój biznesu . Budowa kolejnych prestiżowych budynków wciąż jest w planach zagospodarowania przestrzennego. Warszawską Wolę od centrum dzielą jedne z głównych ulic Warszawy – Aleje Jerozolimskie oraz Aleja Jana Pawła II. Nazwa dzielnicy pochodzi od dawnej wsi „Wielka Wola Warszawska”. Dzielnica przeżyła swoje ożywienie przemysłowe i gospodarcze już w XIX wieku ,dzięki powstaniu połączenia kolejowego relacji Warszawa – Wiedeń. Wtedy to Wola stała się jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla fabryk. Stacja towarowa Kolei Warszawsko – Wileńskiej oraz stacja przeładunkowa zapewniła wzrost zainteresowania ze strony inwestorów zagranicznych.

Lokalizacja

mBiuro Warszawa Wola znajduje się w centrum malowniczej Woli. Dzielnica wciąż nabiera charakteru miejskiego. Można pokusić się o twierdzenie, że Warszawska Wola rozbudowuje się w stylu europejskim. W związku z tym, że całość warszawskiego centrum jest już zagospodarowana, to Warszawska Wola stała się atrakcyjną lokalizacją dla nowych inwestycji firm polskich oraz zagranicznych. Teraz przezywa swój renesans. Warszawska Wola słynie z lokowania siedzib międzynarodowych banków oraz przedsiębiorstw zagranicznych. Na tej dzielnicy znajdziemy także elementy polskiej kultury. Właśnie tutaj możemy odwiedzić przekształcone ze starej, zabytkowej elektrowni: „Muzeum Powstania Warszawskiego”. Jest to jedno z najnowocześniejszych, interaktywnych muzeów w Polsce. Cieszy się ono ogromną popularnością wśród turystów zagranicznych, młodzieży i dzieci. Na Warszawskiej Woli możemy więc sięgnąć po najważniejsze dla Polski wydarzenia i cofnąć się w czasie do historii, która odmieniła dzisiejsze losy.

Dziś Warszawska Wola to miejsce niezwykle rozwojowe. Znajdziemy tu popularne biurowce takie jak Atrium, Warsaw Spire oraz Warsaw Trade Tower. To idealna lokalizacja dla inwestycji mieszkalnych, apartamentów oraz hoteli. Nasze biuro znajduje się przy jednej z głównych ulic – Młynarskiej 42 w nowoczesnym budynku.

Ta atrakcyjna lokalizacja zapewnia łatwy dojazd zarówno do centrum Warszawy jak i do lotniska. W niedalekiej odległości znajdziemy kolej SKM oraz KM. Nasze biuro jest oddalone zaledwie 5 min od stacji Warszawa Koło. To jedno z najbardziej popularnych osiedli w Warszawie, które powstało za czasów dwudziestolecia międzywojennego. Nad projektem osiedla pracowali wybitni architekci tacy jak Stanisław i Barbara Brukalscy.

Z mBiuro Warszawa Wola, do centrum dotrzemy w 10 minut, a na lotnisko Chopina w zaledwie 15 minut. Dla klientów zmotoryzowanych również mamy udogodnienia. Dostęp do drogi ekspresowej S2 oraz Alei Prymasa Tysiąclecia jest bardzo szybki. W pobliżu mBiuro Warszawa Wola znajdziemy wiele kawiarni i restauracji idealnych na biznesowy lunch, ale także spędzenie czasu z bliskimi osobami. Warszawska Wola to dzielnica kontrowersyjna. Swoje miejsce zajmują tu pozostałości przedwojennych fabryk, a także nowoczesne, industrialne osiedla. Wola jest więc miejscem wyjątkowym, w którym spotyka się nowoczesność z historią.

Jedną z perełek Warszawskiej Woli jest także „Teatr na Woli”. Scena tego teatru została założona przez Tadeusza Łomnickiego. Działa ona już od XX wieku, a dokładnie w 1976 roku w budynku, który kiedyś należał do kina „Mazowsze”. Nad repertuarem teatru pracowali wybitni twórcy tacy jak Andrzej Wajda czy Roman Polański. Przy samym teatrze, znajdziemy także słynną kawiarnio- księgarnię „Made in Wola”.

Na Warszawskiej Woli swoje oko możemy cieszyć także przedwojennym Parkiem Sowińskiego. Część Parku położona jest na terenie Fortu Sowińskiego i dawnych glinianek i cegielni Merenholca. Zabytkowym budynkiem, który warto zobaczyć na Warszawskiej Woli jest Kamienica przy ul. Wolskiej 67 . To tutaj zatrzymywały się konwoje więźniów jadące na Dworzec Zachodni. To właśnie w tym miejscu mieli ostatnią szansę na pomodlenie się przed świętym obrazem, który tam widniał.

mBiuro Warszawa Wola oferuje dwa pomieszczenia – recepcję oraz wyposażoną salę konferencyjną. Dysponujemy projektorem multimedialnym, tablicami flipchart oraz akcesoriami biurowymi, które służą podczas spotkań. Zapewniamy profesjonalne wsparcie Asystentki. To idealne miejsce na spotkanie biznesowe, małe szkolenie lub zgromadzenie zarządu. Oferujemy także serwis kawowy i herbaciany dla wszystkich uczestników spotkania.

NASZE USŁUGI:

Oferta naszego biznesowego adresu oparta jest na trzech filarach. Jesteśmy nie tylko wirtualnym biurem, ale także wsparciem prawnym dla biznesu i biurem rachunkowym. Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalizmie naszego zespołu. Na rynku przedsiębiorstw wyróżnia nas kompleksowość usług i stabilność, którą już na początku współpracy gwarantujemy naszym klientom. Nowoczesność naszych usług przypadła do gustu także tym, którzy cenią sobie klasykę. Wszystkie usługi w jednym miejscu, pod okiem profesjonalistów to rozwiązanie, które doceni każdy szef dbający o swoją firmę i jej rozwój. W każdym z naszych 12 oddziałów Polsce pracuje wykształcona kadra, która oferuje wsparcie każdemu klientowi, indywidualnie. Nasze biura łączą w sobie wiele usług. Motto każdego z naszych oddziałów to: „ Co jeszcze możemy za Ciebie zrobić ?”. Nasz innowacyjny panel administracyjny zapewni dostęp do poczty , możesz więc śledzić swoją korespondencję z każdego miejsca. Naszym priorytetem jest oszczędność czasu oraz pieniędzy naszych kontrahentów. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.Multibiuro 3 w 1:


MBIURO:


Profesjonalne biuro rachunkowe, wirtualne biuro, sprzedaż spółek oraz porady prawne w prestiżowych dzielnicach Warszawy Łączenie usług i kompleksowa obsługa firmy, to nasz priorytet. Dzięki naszemu wsparciu i łączeniu wszystkich usług, zapewniamy naszym klientom stabilność, ale także elastyczność. Bardzo wysoka jakość stworzonych przez nas usług skutkuje możliwością skupienia się na tym co najważniejsze – rozwijaniu własnego biznesu. mBiuro to przede wszystkim wirtualne biuro, księgowość, a także obsługa prawna. To co nas wyróżnia to doskonała relacja ceny do jakości, poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku wirtualnych biur. Nasza profesjonalna kadra asystencka, księgowa oraz prawnicza, zapewnia rozwiązania, idealnie dostosowane do obecnych, rynkowych potrzeb, naszych klientów.


MKSIĘGOWOŚĆ: wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra w centrum Warszawy


Usługi oferowane przez nasze profesjonalne biuro rachunkowe w Warszawie to nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych. Dbając o komfort naszych klientów, proponujemy im nowoczesne, outsourcingowe rozwiązania. Zawodowe biuro księgowe stanowi podstawę w prowadzeniu własnego biznesu. Zlecenie spraw rachunkowych profesjonalistom jest receptą na sukces. W przeciwieństwie do księgowości prowadzonej wewnątrz firmy, proponowane przez nas usługi są rozwiązaniem elastycznym. Dzięki naszej obsłudze księgowej w Warszawie firma jest pozbawienia dodatkowych kosztów związanych z zatrudnieniem osoby na etat.


MKANCELARIA: fachowa pomoc i doradztwo


Pragniemy udowodnić, że wszystkie nasze usługi są dostępne dla każdego przedsiębiorcy. Chcemy być wsparciem, a jednocześnie uczestnikiem każdego sukcesu naszego klienta. Nasz zespół profesjonalnie i skutecznie zajmuje się wszystkimi powierzonymi sprawami. Stosujemy wyłącznie dobre praktyki prawnicze i przejrzyste formy rozliczeniowe. Wszyscy nasi klienci są zawsze informowani o kosztach spraw. Mamy już 12 biur stacjonarnych w największych miastach w Polsce. Nasza kadra prawnicza, jest wyspecjalizowana w różnych dziedzinach prawa.


BIZNESOWA WARSZAWA:


Warszawa jako Stolica Polski jest najbardziej rozwiniętym miastem pod względem infrastruktury i biznesu. To tutaj możemy znaleźć filie firm zagranicznych, ale także szereg dużych, małych i średnich przedsiębiorstw polskich. Warszawa jest miastem rozwojowym, które „skazuje” dobry pomysł na sukces.

ADRESY URZĘDÓW:

Urząd Skarbowy
Urząd Skarbowy Warszawa-Wola
Powstańców Śląskich 2D
01-381 Warszawa
Tel.: 22 533 66 00

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Czerniakowska 100
00-454 Warszawa

ZUS Inspektorat Warszawa-Wola
(podlega pod: ZUS I Oddział w Warszawie)
ul. Wrocławska 20
01-493 Warszawa-Wola

To może Cię również zainteresować:
Skrytka pocztowa
Pakiet Standard
mAsystentka
Promocje