mBiuro Wrocław

Adres:
mBiuro Wrocław
ul. Poniatowskiego 2/6
50-240 Wrocław
tel. 22 100 98 00
tel. kom. 530 212 020
e-mail: poniatowskiego@mbiuro.pl
Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

Prestiżowy adres we Wrocławiu: ul. Poniatowskiego 2/6


Nowy oddział we Wrocławiu mieści się na prestiżowym i unikatowym osiedlu Lokum Vena w centrum Wrocławia. Osiedle Lokum Vena usytuowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu Placu Bema.

Lokalizacja


Stolica Dolnego Śląska, uznawana za Europejską Stolicę Kultury to miasto z ogromnym potencjałem dla przedsiębiorców. Co piąta firma w Polsce myśli o inwestycji we Wrocławiu, co sprawia, że jest to drugie miasto wśród najbardziej atrakcyjnych inwestycyjnie miejsc dla biznesu. Nowy oddział we Wrocławiu mieści się na prestiżowym i eleganckim osiedlu Lokum Vena w centrum Wrocławia. Osiedle Lokum Vena usytuowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu Placu Bema. Osiedle w którym znajduje się oddział mBiuro posiada swoją niesamowitą historię, a ostatni jego budynek został wzniesiony pod koniec XIX wieku. Obiekt to dzieło architekta Alberta Graua. Dziś miejsce to utrzymane jest w stylu minimalistycznym, a dzięki walorom dawnej architektury stało się jeszcze bardziej eleganckie. Na dziedzińcu osiedla powstała mała architektura, która stanowi nieodłączny element całej estetyki tego miejsca – mieści się tam wiele ławek, latarni i fontann. W pobliżu znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc takich jak: Ostrów Tumski, Panorama Racławicka, czy też Muzeum Narodowe – i to w obrębie jedynie kilometra! Położenie budynku w centrum sprawia, iż komunikacja jest bardzo dobra i szybko można przemieścić się do części miasta, zarówno samochodem jak i autobusem.Oddział we Wrocławiu przy ul. Poniatowskiego


To już 17. oddział sieci naszych biur! Do naszego oddziału bez problemu możesz udać się samochodem, ponieważ na osiedlu Vena jest wiele miejsc parkingowych, na których możesz pozostawić swoje auto. Jest to odpowiednie miejsce do wszelkiego rodzaju spotkań, rozmów rekrutacyjnych, czy też szkoleń. Ogromną zaletą naszego nowego oddziału jest usytuowanie w pobliżu urzędów oraz ważnych instytucji. Urząd Skarbowy przy ulicy Józefa Piłsudskiego znajduje się niecałe 3 kilometry od nas, natomiast Poczta Polska jest w odległości 750 metrów. Ponadto w pobliżu znajduje się wiele oddziałów banków, bankomatów.
Już wkrótce do dyspozycji Klientów sala na spotkania i miejsca do pracy.ADRESY URZĘDÓW:

Urząd Skarbowy Wrocław-Śródmieście
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 27-29,
50-044 Wrocław
tel. (71) 343 53 76
Strona urzędu

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Poznańska 16
53-530 Wrocław
tel. (71) 334 82 20
Strona sądu

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu
ul. Preficza 11
50-930 Wrocław
tel. (71) 360 60 00
Strona ZUS

To może Cię również zainteresować:
Skrytka pocztowa
Pakiet Standard
mAsystentka
Promocje