Wirtualne Biuro Wrocław

Plac Solny 14/3,
50-062 Wrocław

Godziny otwarcia: pon-pt 8:00-16:00
E-mail: [email protected]

Telefon: 664 136 436
UZYSKAJ DODATKOWE INFORMACJE
SPRAWDŹ PAKIETY USŁUG

Przestrzeń – Wirtualne biuro Wrocław centrum

Wrocław prężnie rozwija się i od lat zajmuje wiodącą pozycję wśród miast startupowych w Polsce, przyciągając przedsiębiorców z różnych branż i sprzyjając innowacyjnym inicjatywom oraz rozwojowi przedsiębiorstw.

Nasze wirtualne biuro znajduje się na I piętrze kamienicy w samym sercu miasta, na malowniczym Placu Solnym. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do głównych atrakcji Wrocławia oraz do kluczowych punktów biznesowych, takich jak Stara Giełda Wrocławska czy Izba Rzemieślnicza.

Dostępne są dwie w pełni wyposażone sale na spotkania, z których można podziwiać niepowtarzalny widok na wrocławski Rynek oraz na urokliwe patio kamienicy.
Dowiedz się więcej o naszych Biurach Wirtualnych.

 • Wirtualne biuro Wrocław centrum – Plac Solny, obok Rynku

 • zabytkowa kamienica
 • dogodny dojazd
 • miejsca parkingowe pod biurem
 • otoczenie biznesowe, gastronomiczne i turystyczne

Sala konferencyjna

MultiSale Wrocław Plac Solny oferują doskonałą lokalizację w ścisłym centrum — na I piętrze kamienicy w sąsiedztwie Starej Giełdy Wrocławskiej, Izby Rzemieślniczej i licznych punktów biznesowych i turystycznych.

Wnętrze biura obejmuje dwie sale na spotkania, z widokiem na wrocławski Rynek i na urokliwe patio kamienicy. Duża sala wyposażona jest w telewizor, flipchart i stół konferencyjny, mieszczący obecnie około 10-12 osób. Mniejsza sala na 6 osób wyposażona jest w stoły konferencyjne oraz flipchart.

Na moment wynajmu sal Asystentki zapewniają Państwu serwis kawowy oraz obsługę — w razie potrzeby oprowadzenie po budynku czy wskazanie toalety. Asystentka cały czas będzie znajdować się na miejscu.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią obiektu.

Panel klienta M⋮BIURO

Korzystając z usług naszego biura wirtualnego uzyskasz dostęp do Panelu Klienta, czyli dedykowanego narzędzia ułatwiającego realizację codziennych zadań. Pozwala on m.in. na monitorowanie historii spraw, szybkie dokonywanie płatności online, a także podgląd wystawionych faktur. Panel posiada również dostęp do zeskanowanych listów, co umożliwia śledzenie korespondencji bez konieczności fizycznej obecności w oddziale. Natychmiastowe powiadomienia oraz stały kontakt z obsługą zapewniają, że zawsze będziesz na bieżąco odnośnie statusów zleceń wykonywanych dla Twojej firmy. Dzięki kompleksowej obsłudze w jednym miejscu, możesz efektywniej realizować swoje obowiązki, oszczędzając czas oraz minimalizując stres i koszty związane z obowiązkami administracyjnymi.

Urząd Skarbowy Wrocław – Stare Miasto

ul. Inowrocławska 4
53-654 Wrocław

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
VI Wydział Gospodarczy KRS

ul. Poznańska 16
53-630 Wrocław

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu

ul. Preficza 11
50-930 Wrocław

Znajdź wybraną
lokalizację biura
wirtualnego

19 adresów w całej Polsce!

Sprawdź nasze aktualności.

 • Poznań - miasto z widokiem na sukces Wstęp Poznań, jedno

  Czytaj więcej
 • Łódź = Biznes Wstęp Łódź, dawniej kojarzona przede wszystkim z

  Czytaj więcej
 • Gdańsk = Biznes Wstęp Gdańsk to dynamicznie rozwijające się miasto,

  Czytaj więcej
 • Kraków = Biznes Wstęp Kraków od co najmniej 10 lat nie

  Czytaj więcej

Odblokuj potencjał rozwoju swojej firmy!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, wypełnij formularz i prześlij nam zgłoszenie. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Dział Obsługi Klienta

22 100 98 00