Kancelaria

Kancelaria, obok świadczonych usług administracyjnych i księgowych, stanowi naturalne dopełnienie potrzeb przedsiębiorców, zarówno na początku drogi jak i w trakcie rozwoju firmy. Łączenie usług z zakresu prowadzenia sekretariatu, księgowości i czynności prawnych pozwala na optymalizację czasu i kosztów obsługi firm.

Skontaktuj się z nami

Gotowe spółki z czynnym VAT i VAT UE

Od 10 lat ważne miejsce w ofercie dla przedsiębiorców zajmuje sprzedaż spółek z o.o., które posiadają:
wpis do KRS, zgłoszenie VAT i VAT UE, szeroki zakres PKD oraz wpłacony kapitał zakładowy w wysokości 5.000 zł. Co oznacza, że już w dniu zakupu można zawierać pierwsze umowy z kontrahentami oraz wystawiać faktury. Spółki nie posiadają zobowiązań, mają tzw. “czystą” historię księgową i posiadają adresy w 10 miastach w Polsce. Po sprzedaży spółka może zachować dotychczasową obsługę księgową oraz adres siedziby.

Koszty składowe zakupu gotowej spółki:

 • zakup udziałów od 1999 zł w zależności od stażu spółki;
 • koszty notarialne zależne od ilości dokonywanych zmian;
 • przygotowanie dokumentów do Sądu od 400zł;
 • opłata sądowa 350zł.

Prezent!

Za zakup gotowej spółki otrzymasz adres MBIURO w cenie 1zł na pierwszy rok. Promocja obejmuje pakiet ADRES w abonamencie rocznym w standardowej cenie 1000zł.

Dodatkowe usługi prawne

Zmiany w KRS i sprzedaż udziałów

Zmiany w strukturze właścicielskiej, zmiany w zarządzie, zmiana siedziby spółki oraz zmiany PKD. Przygotowanie potrzebnych uchwał dotyczących zmian i zgłoszenie aktualizacji w KRS.

Windykacja

Procedury windykacyjne od pisemnego wezwania przedsądowego z kancelarii, poprzez sądowe uzyskanie nakazu zapłaty, do egzekucji komorniczej.

 

Obsługa firm i spółek

Obsługa prawna dla firmy w abonamencie lub w ramach indywidualnej wyceny to nadzór nad bieżącymi sprawami, reagowanie na zmiany, szukanie rozwiązań, wsparcie w podejmowaniu decyzji i przygotowaniu dokumentów.

Przekształcenia

Przekształcanie działalności gospodarczych oraz spółek poprzez zmianę formy prawnej istniejących podmiotów wraz z dokonaniem zmian w rejestrze przedsiębiorców.

 

Rejestracja spółek

Tworzenie i rejestracja spółek zarówno osobowych, jak i kapitałowych rozpoczyna się od przygotowania umowy spółki, która ma wpływ na jej dalsze funkcjonowanie. A prawidłowe wypełnienie formularzy rejestrowych znacznie skraca czas oczekiwania na zarejestrowanie spółki.
Usługa rejestracji zawiera:
wybór odpowiedniej formy rejestracji, omówienie zapisów w umowie spółki, proces rejestracji drogą tradycyjną u notariusza lub poprzez rejestrację elektroniczną za pośrednictwem systemu s-24.

Start z MBIURO

Pobierz wzór umowy spółki z autorskim komentarzem na co należy zwrócić uwagę gdy zaczynasz.

Likwidacja spółki z o.o.

Wsparcie w zakresie zaplanowania i przeprowadzenia procesu likwidacji spółki prawa handlowego. To kompleksowa usługa rozpoczynająca się od rozmowy analizującej stan spółki przez wyjaśnienie procesu, przygotowanie dokumentacji i realizację poszczególnych etapów aż do zgłoszenia zmian w KRS i wykreśleniu podmiotu z rejestru.

Rejestracja Znaku Towarowego

Na zastrzeganie znaków towarowych, na terytorium Polski oraz Unii Europejskiej można uzyskać dofinansowanie na pokrycie opłat urzędowych. Szczegółowe informacje o korzyściach i możliwościach podatkowych w poświęconym tej tematyce artykule.

Korzyści rejestracji znaku to:

 • uzyskanie narzędzia do powstrzymania konkurencji przed kopiowaniem i kradzieżą marki;
 • budowanie zaufania klientów do firmy poprzez świadome tworzenie marki;
 • korzyści podatkowe z tytułu możliwości licencjonowania znaku.
 • eliminujesz ryzyko utraty swojej marki.

Zadbamy o ochronę znaku Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową weryfikację znaku towarowego.

Telefon: (+48) 22 100 98 01
tm@mbiuro.pl

Sprawdź nasze aktualności.

 • Optymalizacja czasu pracy z OxCall Ostatnie lata w branży księgowej to czas

  Czytaj więcej
 • 19 powodów, by postawić na M⋮BIURO. Od wielu lat M⋮BIURO jest liderem

  Czytaj więcej
 • Start biznesu z M⋮KSIĘGOWOŚĆ Wstęp Inwestowanie w profesjonalne usługi księgowe na

  Czytaj więcej
 • Znaczenie rejestracji znaku towarowego: Korzyści finansowe Wprowadzenie W świecie biznesu, gdzie

  Czytaj więcej

Odblokuj potencjał rozwoju swojej firmy!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, wypełnij formularz i prześlij nam zgłoszenie. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe!

Dział Obsługi Klienta

22 100 98 00