mBiuro Gdańsk

Adres:
ul. Szafarnia 11 lok. F8
80-755 Gdańsk
tel.: +48 58 333 12 02
fax: +48 58 333 13 07
tel. kom.: +48 602 394 300
e-mail: gdansk@mbiuro.pl
Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

LOKALIZACJA

Odział mBiuro Gdańsk otwarty został dla naszych klientów w maju 2013 roku. Jest to jedna z najmłodszych siedzib mBiuro. Adres, który udostępnimy klientom jest bardzo prestiżowy. Biuro znajduje się w kompleksie Waterlane wzdłuż Mariny. Budynek przyciąga swoją lokalizacją i nadbrzeżnym usytuowaniem zagranicznych turystów jak również przedsiębiorców i inwestorów. Przed samym budynkiem wrażenie robią cumujące jachty oraz łodzie. Klienci nie maja również problemu z zaparkowaniem samochodu, ponieważ przed budynkiem znajduje się parking. WaterLane to nowoczesny sześciokondygnacyjny apartamentowiec z częścią handlowo-usługową na parterze budynku. Jest dziś doskonale rozpoznawalny w Gdańsku dzięki unikalnej lokalizacji przy popularnej gdańskiej marinie przy ulicy Szafarnia. Wejście do budynku chronione jest 24 h/dobę. Całkowicie przeszklone, olbrzymie witryny wychodzą wprost na spacerowy szlak wzdłuż mariny. Lokal mBiuro znajduje się w sercu starego miasta, z związku z czym jest pożądanym miejscem dla każdego przedsiębiorcy.

MBIURO GDAŃSK

Nasze biuro może pochwalić się atrakcyjnym wnętrzem, a jego konstrukcja jest dwupoziomowa. Na piętrze dysponujemy salą konferencyjną przeznaczoną do spotkań biznesowych. Natomiast na parterze znajduje się recepcja oraz poczekalnia, gdzie na jednej ze ścian zamontowane są drzwi tarasowe, dzięki czemu w sezonie letnim klient opcjonalnie może również poczekać na swoją kolej na zewnątrz – wśród zieleni, która działa wyciszająco i kojąco. Warto zauważyć, że do pomieszczenia wpada bardzo dużo światła a ponad to obsługa asystencka jest bezkonkurencyjna.

CIEKAWOSTKA

W budynku Waterlane dodatkowo znajduje się kompleksowe SPA – basen i sauna to jest to, czego Twoje ciało potrzebuje do regeneracji po ciężkich negocjacjach biznesowych.
Naszym kolejnym pomysłem na urozmaicenie miejsca pracy w gdańskim oddziale jest chęć stworzenia mini biura na świeżym powietrzu w okresie letnim. Z uwagi na otaczającą zieleń będzie to idealne miejsce pracy.
Nowoczesność budynku, przestrzeń , usytuowanie, kompleksowe SPA oraz dużo zieleni pozytywnie wpływają na pracę w mBiuro.

W POBLIŻU

Oddział ZUS oddalony jest o 6 minut (450m) drogi pieszo od naszego gdańskiego oddziału. Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku 3 minuty pieszo (230 m). Bank Millenium (300m) 4 minuty pieszo.
Biuro znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie portu jachtowego, Starego Miasta i słynnej ulicy Długiej. W okolicy znajduje się centrum handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia, a samochodem lub miejskimi środkami transportu (SKM, tramwaje, autobusy) można sprawnie dotrzeć do innych części miasta. Co więcej, od maja do września tramwaj wodny oferuje przejażdżki na Półwysep Helski.

ADRESY URZĘDÓW

Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku
ul. Rzeźnicka 54/56
80-822 Gdańsk
Telefon: (58) 321 23 00
http://www.is.gdansk.pl/

Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku
VII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Piekarnicza 10
80-126 Gdańsk
Telefon: (58) 321 37 00
http://www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl/

ZUS Oddział w Gdańsku
ul. Chmielna 27/33
80-748 Gdańsk
Telefon: (58) 307 82 00
http://www.zus.pl/

Urząd Statystyczny w Gdańsku
Ul. Danusi 4
80-434 Gdańsk
Telefon: (58) 768 31 00
http://gdansk.stat.gov.pl/

LINKI:

Google maps: Google Maps
Google Plus: Google Plus

To może Cię również zainteresować:
Skrytka pocztowa
Pakiet Standard
mAsystentka
Promocje