KOMPLEKSOWO ZNACZY TANIEJ
Prestiżowy adres w centrum Krakowskiego Kazimierza 46 zł/mc.

Masz pytania odnośnie promocji?

Skontaktuj się z naszą Asystentką:

Tel. +48 602 394 500

email: krakow@mbiuro.pl

WIADOMOŚĆ:

ADRES E-MAIL:

NUMER TELEFONU:

KOMPLEKSOWO ZNACZY TANIEJ I WYGODNIEJ

Planujesz własny biznes?

Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego zespołu w atrakcyjnych cenach.

Nie obawiaj się formalności związanych z rejestracją działalności, wysokich kosztów wynajmu lokalu i obsługi księgowej.

SKORZYSTAJ Z KOMPLEKSOWEGO WSPARCIA MBIURO i MKSIĘGOWOŚĆ - PROFESJONALNA OBSŁUGA W PRZYSTĘPNYCH CENACH:

PRESTIŻOWY ADRES W CENTRUM KRAKOWSKIEGO KAZIMIERZA

46 ZŁ/MS*

+

5 H DOSTĘPU DO W PEŁNI WYPOSAŻONEJ SALKI KONFERENCYJNEJ 0ZŁ

(usługa o wartości 250 ZŁ)

Podane ceny są cenami netto.

*warunkiem tak niskiej ceny jest podpisanie umowy na 12 miesięcy i opłacenie abonamentu z góry

Oferta również dla klientów którzy mają już działalność

Co dokładnie zyskujesz:

  • siedzibę swojej firmy pod prestiżowym adresem,
  • obsługę asystentki, która zadba o bieżącą obsługę sekretariatu, poinformuje Cię o każdym zdarzeniu związanym z twoją działalnością,
  • profesjonalna obsługa księgowa;
  • darmowy dostęp do sali konferencyjnej,
  • kompleksowe wsparcie MBIURO + MKSIĘGOWOŚĆ w przystępnych CENACH!

Adres Twojego biura w wyjątkowym Krakowie

Adres:

Plac Wolnica 13 lok. 10, 31-060 Kraków

tel: +48 12 3 450 201
fax: +48 12 3 450 302
tel.kom: +48 602 394 500
e-mail: krakow@mbiuro.pl
Godziny otwarcia : 8.00 – 16.00
Google Maps

MBIURO W KRAKOWIE

Oddział Wirtualnego biura znajduje się na Placu Wolnica w historycznej dzielnicy Stare Miasto, której zabytki wpisane są na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kazimierz jako dzielnica zabytkowej części miasta stał się prestiżową lokalizacją, koncentrując sferę turystyczną i biznesową. To idealne połączenie wpłynęło na decyzję ludzi biznesu o organizowaniu licznych konferencji oraz lokowaniu swoich biur w tym miejscu. Warto zaznaczać swoją obecność na rynku firmując się adresem tej dzielnicy. Dodając profesjonalną obsługę do biura w takiej lokalizacji otrzymujemy gotowy przepis na start i rozwój.

LOKALIZACJA

mBiuro w Krakowie położone jest w samym sercu malowniczego Kazimierza, który to może pochwalić się wielką historią żydowską, która jest znana na całym świecie. Niewątpliwym atutem są również piękne uliczki o unikalnym i niepowtarzalnym klimacie. Kraków ściąga do siebie co roku setki tysięcy turystów z całego świata. Od wielu lat wygrywa wszelkie rankingi na najchętniej odwiedzane przez turystów polskie miasto.

Na Kazimierzu powstają nowoczesne inwestycje takie jak biura, luksusowe apartamenty i hotele. Inwestorzy walczą między sobą o możliwość nabycia nieruchomości w tym wyjątkowym miejscu. Przedsiębiorcy chętnie wybierają na spotkania biznesowe tutejsze sale konferencyjne, sąsiadujące kawiarnie i restauracje. Klimat Kazimierza wyróżnia się nawet w zestawieniu z lokalami na płycie Rynku Głównego. Przemierzając malownicze uliczki najchętniej odwiedzanego przez turystów miasta w Polsce, odruchowo sięgamy po przewodnik chcąc poznać jego historię i tajemnice. Elektryzujący nastrój tego miejsca zapewniają świece, stare fotografie i antyki, kontrastujące z nowoczesnym designem, sztuką współczesną oraz międzynarodowym biznesem.

Tuż za Muzeum Etnograficznym rozciąga się plac Wolnica (położony u zbiegu ulicy Krakowskiej i św. Wawrzyńca) – dawny rynek Kazimierza, który kiedyś był sporo większy i dorównywał wielkością krakowskiemu Rynkowi Głównemu. Biuro zlokalizowane jest w zabytkowej kamienicy z XVIII wieku pod numerem 13. Idąc ulicą Krakowską dotrzemy do Wisły, którą możemy przemierzyć, przechodząc po romantycznej, obwieszonej kłódkami przez zakochanych Kładce Ojca Bernatka. Z okien znajdujących się w sali konferencyjnej naszego biura rozciąga się widok na plac z niepowtarzalną historią. Na pierwszy rzut oka widzimy zabytkowy Ratusz Kazimierski, który został zbudowany w XIV w. Dziś Plac Wolnica jest miejscem chętnie wybieranym przez przedsiębiorców, a sam Kazimierz to ulubiona dzielnica mieszkańców Krakowa.

Do naszego biura można dojechać autobusem, tramwajem lub samochodem. Przed kamienicą znajduje się parking gdzie nasi Klienci mogą zostawić samochód (jest to strefa parkowania płatnego P2) Strefa płatnego parkowania w Krakowie obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–20.00.

Kazimierz jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o miejsce spotkań biznesowych i konferencji. Prowadzeniu dialogu i wymianie myśli technicznej sprzyja podniosła i historyczna atmosfera tego miejsca. Lokalizacja inicjatyw biznesowych ma znaczenie dla wyniku rozmów i negocjacji, ponieważ świadczy o klasie kontrahenta, jego poczuciu estetyki i prestiżu przedstawiciela firmy, który takie miejsce wybiera. Nie bez przyczyny więc powstają tu nowe sale konferencyjne, na które nawet hotele adaptują swoją przestrzeń.

W sąsiedztwie biura znajdziemy wiele kawiarni oraz restauracji. Te, które znajdują się w okolicy biura mają do zaoferowania bogate menu, które zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. Każdy z tych lokali posiada własny niepowtarzalny klimat. Do dyspozycji naszych klientów, w pobliżu mamy również kancelarie Notarialne, wiele banków oraz bankomatów.

mBiuro w Krakowie ma do zaoferowania dwa pomieszczenia – recepcję, oraz w pełni wyposażoną w: projektor multimedialny, tablice flip chart oraz inne akcesoria, salę konferencyjną. Jest to idealne miejsce spotkań biznesowych oraz szkoleń. Ponadto nie naliczamy dodatkowych opłat za korzystanie ze sprzętu biurowego, pomocy asystentki, obsługi cateringowej(napoje)/serwisu kawowego.

NASZE USŁUGI:

W każdym z 11 biur w Polsce pracuje wykwalifikowany zespół mBiuro, który zawsze jest do Twojej dyspozycji. Priorytetem dla nas jest oferowanie wsparcia Klientom. Od lat skutecznie pomagamy w zakładaniu i rejestracji spółek. Za naszych klientów załatwiamy niezbędne formalności gospodarczo-prawne. Ponadto oferujemy możliwość posiadania prestiżowego adresu w samym centrum Krakowa. Asystentka zadba o bieżącą obsługę sekretariatu, obsługę korespondencji przychodzącej , poinformuje Cię o odebranej poczcie. Panel administracyjny ułatwi Ci dostęp do swojej poczty, ponieważ dzięki niemu możesz śledzić swoją korespondencję jak i również nagrania. Naszą największą siłą jest zespół, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Wspieramy naszych klientów w rozwoju biznesu, oferując indywidualnie rozwiązania dostosowane do potrzeb wynikających z charakteru działalności. Naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu oraz pieniędzy.  W naszej ofercie jest również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na godziny od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00.  Sala jest wyposażona w duży stół mieszczący 8 osób oraz niezbędne akcesoria.

Multibiuro 3 w 1:

MBIURO: doświadczenie, profesjonalna obsługa, prestiżowa lokalizacja w centrum Krakowa

W Krakowie usługi świadczymy z powodzeniem od 7 lat, czego dowodem są opinie naszych zadowolonych klientów. Nowoczesny model zarządzania firmą gwarantuje pakiet naszych świadczeń, który elastycznie i zgodnie z potrzebą klienta regularnie rozwijamy. Gwarantujemy adres do rejestracji firmy, obsługę korespondencji, obsługę telefoniczną, fax, salę konferencyjną, skrytkę pocztową, dostęp do panelu internetowego i wiele innych. W dobie cyfryzacji postawiliśmy na narzędzia, które zapewniają sprawne funkcjonowanie firmy oraz gwarantują natychmiastowe przekazywanie każdej informacji bezpośrednio do właściciela.

MKSIĘGOWOŚĆ: wysoka jakość świadczenia usług, wieloletnie doświadczenie

Księgowość klasyczna i doradztwo podatkowe, połączone z internetowym panelem. Zapewniamy usługi takie jak rejestracje działalności, wystawianie faktur, not korygujących. Klient biura ma możliwość bezpośredniego importu danych do systemu księgowego. Efekt ? Skrócenie czasu pracy księgowej czyli mniejsze koszty dla firmy. Ponadto klient ma stałą możliwość wglądu w Panelu Administracyjnym do informacji na temat osiąganego dochodu, podatku VAT, podatku od pracowników PIT-4 czy aktualnych zobowiązań wobec ZUS. System powiadomień smsowych oraz mailowych umożliwia Państwu kontrolę terminów płatności.

MKANCELARIA: fachowa pomoc i doradztwo

Zapewnia firmie kompleksową obsługę prawną. Sporządzanie umów, doradztwo, rejestracja działalności i wszystkie zabiegi prawne dotyczące obsługi spółek i działalności. Tu również posługujemy się innowacyjnymi i skutecznymi narzędziami. Stosujemy abonament prawniczy – stały bez względu na ilość spraw jakie nam powierzysz.

Ponieważ działamy z pasją – jesteśmy otwarci na nowe pomysły i narzędzia. Robimy wszystko, aby poprawić funkcjonowanie firmy, wspomóc jej rozwój i zmniejszyć jego koszty. Autorami wielu zrealizowanych pomysłów są nasi Klienci. W zamian za zaufanie do naszej marki, dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować naszych kontrahentów. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam, na osiągnięcie najsprawniejszych działań, na rynku wirtualnych biur.

Wszyscy klienci Naszego biura bez względu na wybrany pakiet mają możliwość BEZPŁATNYCH porad prawnych i księgowych.

BIZNESOWY KRAKÓW:

Kraków jest miastem otwartym na przedsiębiorców. Oprócz wielkiej historii, słynnych zabytków to Kraków wyróżnia: wielka liczba wykształconych, młodych ludzi, ilość międzynarodowych korporacji, dobre połączenie ze stolicą oraz idealna komunikacja z lotniskiem. Od niedawna ruszył Startkrkup, czyli tygodniowy festiwal biznesu nowych technologii w Krakowie. Wydarzenie daje możliwość uczestniczenia w darmowym warsztatach, spotkaniach. Pozwala na wymianę myśli, doświadczeń. Kraków jest idealnym miejscem dla startupu głównie ze względu na dynamicznie działającą społeczność ludzi związanych z nowymi technologiami.

Kraków jest doskonałym miejscem na założenie oraz rozwijanie swojego biznesu. Niemniej jednak, prowadzenie swojej firmy wiąże się z dużymi kosztami. Współpraca z wirtualnym biurem daje Ci możliwość posiadania prestiżowego adresu w największych miastach polski – bez dużych kosztów. mBiuro wyróżnia się w pełni wyposażonymi biurami z salami konferencyjnymi i profesjonalną obsługą Asystentek, własnym biurem rachunkowym i kancelarią prawną oraz kompleksową obsługą przedsiębiorców. Swoje usługi świadczymy od wielu lat i pomogliśmy wielu Klientom z Polski i zza granicy.

W POBLIŻU :

Dużym udogodnieniem dla naszych klientów jest lokalizacja naszego wirtualnego biura względem urzędów i instytucji takich jak: Urząd Skarbowy Kraków Stare Miasto (ul. Grodzka 65), Sąd Rejonowy XI Wydział Gospodarczy KRS (ul. Przy Rondzie 7), Urząd Miasta (Pl. Wszystkich Świętych 3),  Agencja Poczty znajduje się 600m od biura na ul. Świętej Agnieszki 10. Wiemy, że czas Przedsiębiorcy jest niezwykle cenny, dlatego położenie biura  pozwala na sprawne załatwienie formalności.

ADRESY URZĘDÓW

Urząd Skarbowy Kraków – Stare Miasto
Ul. Grodzka 65
31-001 Kraków
Telefon: (12) 293 81 00
Godziny otwarcia: poniedziałek od godziny  7:15 – 18:00, od wtorku do piątku: od godziny 7:15 – 15:15
Odległość od biura: 1.5 km
http://usstaremiasto.krakow.pl/

Urząd Miasta Krakowa
Pl. Wszystkich Świętych 3,
31-004 Kraków
Telefon: (12)616-1200, (12)616-1207
Odległość od biura: 2.5 km
Obsługa Przedsiębiorcy (możecie Państwo dokonać prawie wszystkich czynności ewidencyjnych związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej)  ul. Wielicka 28a, III.
Godziny otwarcia:  od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:40 do 18:00.
Odległość od biura: 4km
https://www.bip.krakow.pl/?id=3

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie
Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Ul. Przy Rondzie 7

31-547 Kraków
Telefon: (12) 619 50 00
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30
Odległość od biura: 3km
http://www.krakow-sr.sr.gov.pl/

ZUS Oddział w Krakowie
ul. Pędzichów 27,

31-080 Kraków
Telefon: (12) 424 65 00
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 7:00-15.00
Odległość od biura: 3km
http://www.zus.pl/

Urząd Statystyczny w Krakowie
Ul. Kazimierza Wyki 3,
31-223 Kraków
Telefon: (12) 415 60 11
Godziny Urzędowania: poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00
Odległość od biura: 7.5 km
http://krakow.stat.gov.pl/

GALERIA

LINKI:

Google maps: Google Maps

Google+: Google Plus


Twitter: https://twitter.com/mBiuro

To może Cię również zainteresować:
Skrytka pocztowa
Pakiet Standard
mAsystentka
Promocje